1. lékařská fakulta Univerzita Karlova 1. lékařská fakulta Univerzita Karlova
vherynek 04.06.2024

Nabídka práce

Hledáme možná právě tebe

Naše Centrum pokročilého preklinického zobrazování (CAPI) je součástí 1. lékařské fakulty UK a také českých a evropských výzkumných infrastruktur jako jsou CzechBioImaging, EuroBioImaging, EATRIS.

Jsme state-of-art výzkumné zobrazovací centrum zaměřené na in-vivo zobrazování malých laboratorních zvířat, účastníme se mnoha mezinárodních i národních biomedicínských projektů. V CAPI jsme vybaveni špičkovými přístroji pro in-vivo zobrazování malých laboratorních zvířat (myší a potkanů) v preklinickém výzkumu.

K dispozici máme zařízení pro práci se zvířaty, buněčné a molekulární laboratoře, průtokovou cytometrii.

Hledáme nadšené, vysoce motivované a talentované kandidáty, kteří se připojí k našemu mladému, přátelskému a otevřenému výzkumnému týmu.

Pracovní náplň

V závislosti na vašich zájmech a dosavadních zkušenostech vás proškolíme ve vybraných anatomických nebo molekulárních zobrazovacích metodách a zapojíme vás do zajímavých vědeckých projektů. V rámci své práce v našem kolektivu budete:

· plánovat a provádět experimenty

· analyzovat data a připravovat je pro publikace

· navrhovat grantové žádosti

· prezentovat výsledky na mezinárodních konferencích

Hledáme někoho s:

· vysokoškolským (magisterským, inženýrským, lékařským, doktorským) titulem v přírodních vědách, humánní či veterinární medicíně nebo v technických oborech.

· zájmem o zobrazovací metody, o zpracování obrazových dat, nebo o jejich vylepšení

· znalostí základů fyziky, chemie a biologie

· chutí a zájmem učit se novým věcem.

Zkušenost s prací v laboratoři, je vítána, výhodou je i znalost programování matematických modelů a analýzy dat.

Nabízíme:

· zaměstnání na plný úvazek

· práci v moderní výzkumné laboratoři v centru Prahy

· zajímavá výzkumná témata

· možnost spolupráce s renomovanými zahraničními institucemi

· profesní, osobní a kariérní růst

· tabulkový plat navýšený o osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, stravenky

· volnou pracovní dobu.

  Jak se přihlásit?

Svůj životopis spolu s motivačním dopisem pošlete RNDr. Luďku Šefcovi e-mailem na adresu: sefc@cesnet.cz

Více informací o Centru pokročilého preklinického zobrazování naleznete přímo na našich www stránkách https://capi.lf1.cuni.cz

počet zobrazení: 112 autor: vherynek, poslední aktualizace: vherynek, 04.06.2024
Hodnocení: Kliknutím na tento odkaz upozorníte autora, že jeho článek už zřejmě není aktuální.